Nagrodę Znak Dobra im. Romy Brzezińskiej 2006 otrzymała pani Anna Dyndul ,,Głos dla Życia'' za akcję Rodzina wielodzietna - dobry wybór, która przyniosła inne spojrzenie  na  życie rodzin z kilkorgiem dzieci i przyniosła konkretną pomoc: czytelnicy przyłączali się do patronatu nad konkretną rodziną, co miesiąc wspierając ją stałą sumą. Nagroda została ufundowana przez rektora Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu oraz anonimowego darczyńcę. Pozostałe nagrody ufundował anonimowy darczyńca i są to: dwa wyróżnienia specjalne dla Łukasza Majchrzaka z „Leszczyńskiego Notatnika Akademickiego”, za tekst o ściąganiu pt. Sposób na życie, który poruszył problem ściągania i wywołał dyskusję w środowisku akademickim Leszna; oraz dla Kamili Marcinkowskiej z gazetki ,,Nasz Kiekrz” za cykl Ludzie, którzy żyją wśród nas, który pozwolił mieszkańcom parafii bliżej się poznać i docenić.


Wyróżnienia dostali również: Ks. dr Zdzisław Grzegorski, red. naczelny „Biblioteki Kaznodziejskiej”, Jolanta Abucka z „Leszczyńskiego Notatnika Akademickiego”, ks. Jacek Stępczak z „Przewodnika Katolickiego” za akcję Misyjna adopcja, zespół Gazety Poznańskiej za akcję Moja krew i Aleksandra Przybylska z Gazety Wyborczej za akcję Przedszkole dla każdego.


Wręczenie nagród odbyło się 16 grudnia o godz. 12 w siedzibie Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 26.